- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja SMC DIODE SOLUTIONS Kotelo T2-1 Puolijohdemoduulin tyyppi tyristori Portin virta 150mA kytkentä-kynnysjännite 0,85V Syöttövirta 160A Max. estosuuntainen jännite 0,8kV Maksimi... Lue lisää
144,98 €(Sis.alv)
115,52 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SSKT160-08-SMC
- Paino: 0.18 kg
- Kotelo: T2-1
- Valmistaja: SMC DIODE SOLUTIONS
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Max. estosuuntainen jännite: 0,8kV
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 5kA
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 160A
- kytkentä-kynnysjännite: 0,85V
- Sähköasennus: ruuvattu
- Sähköasennus: FASTON yhdistimet
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | SMC DIODE SOLUTIONS |
| Kotelo | T2-1 |
| Puolijohdemoduulin tyyppi | tyristori |
| Portin virta | 150mA |
| kytkentä-kynnysjännite | 0,85V |
| Syöttövirta | 160A |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,8kV |
| Maksimi virtapulssi | 5kA |
| Sähköasennus | FASTON yhdistimet |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €