
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,6KV - 106A - A46 - SEMIPACK1
SKKT 106/16 E 07897501
Tuotekoodi: SKKT10616E
56,05 €(Sis.alv)
44,66 €(alv 0%)
Tilattavissa yli 50 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,6kV |
| Max. syöttövirta | 166A |
| Max. myötäjännite | 1,65V |
| Syöttövirta | 106A |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Portin virta | 100mA |
| Maksimi virtapulssi | 2,25kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Moduulin tyyppi | tyristori |
