- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja KUBARA LAMINA Max. estosuuntainen jännite 1,4kV Max. syöttövirta 166A Max. myötäjännite 1,65V Syöttövirta 106A Puolijohteen rakenne kaksoisrivi Portin virta 100mA Maksimi... Lue lisää
58,80 €(Sis.alv)
46,85 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: MTC-106-14
- Paino: 95 g
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Mekaninen asennus: ruuvattu
- Moduulin tyyppi: tyristori
- Max. estosuuntainen jännite: 1,4kV
- Max. syöttövirta: 166A
- Hilan virta: 100mA
- Maksimi virtapulssi: 2,25kA
- Max. myötäjännite: 1,65V
- Puolijohteen rakenne: kaksoisrivi
- Syöttövirta: 106A
- Sähköasennus: ruuvattu
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORIMODUULI KAKSOISRIVI - 1,4KV - 106A - IFMAX: 166A - RUUVATTU MTC-106-14
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,4kV |
| Max. syöttövirta | 166A |
| Max. myötäjännite | 1,65V |
| Syöttövirta | 106A |
| Puolijohteen rakenne | kaksoisrivi |
| Portin virta | 100mA |
| Maksimi virtapulssi | 2,25kA |
| Sähköasennus | ruuvattu |
| Mekaninen asennus | ruuvattu |
| Moduulin tyyppi | tyristori |
Tuotteen liitteet:
Yhteensopivat tuotteet
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista