
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Kotelo | SMB |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Tyristorin tyyppi | TSS |
| Maksimi virtapulssi | 50A |
| Max. estosuuntainen jännite | 190V |
| Kytkentäjännite | 265V |
| Puolijohteen rakenne | kaksisuuntainen |













