- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja KUBARA LAMINA Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Max. estosuuntainen jännite 0,8kV Max. syöttövirta 470A Syöttövirta 300A Portin virta 200mA Kotelo TO118 Kotelo TO209AE... Lue lisää
266,18 €(Sis.alv)
212,09 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T71-300-08
- Paino: 0.53 kg
- Kotelo: TO118
- Kotelo: TO209AE
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 12µs
- Asennuskierre: M20x1,5
- Max. estosuuntainen jännite: 0,8kV
- Max. syöttövirta: 470A
- Hilan virta: 200mA
- Maksimi virtapulssi: 7,6kA
- Syöttövirta: 300A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 800V - IFMAX: 470A - 300A - IRTI T71-300-08
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,8kV |
| Max. syöttövirta | 470A |
| Syöttövirta | 300A |
| Portin virta | 200mA |
| Kotelo | TO118 |
| Kotelo | TO209AE |
| Asennus | ruuvattu |
| Pakkaus | irti |
| Maksimi virtapulssi | 7,6kA |
| Kytkentäaika | 12µs |
| Asennuskierre | M20x1,5 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista