- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KUBARA LAMINA Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Max. estosuuntainen jännite 0,8kV Syöttövirta 16A Portin virta 75mA Kotelo TO48 Asennus ruuvattu Pakkaus irti Maksimi... Lue lisää
15,23 €(Sis.alv)
12,13 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T32-16-08
- Paino: 14 g
- Kotelo: TO48
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 5µs
- Asennuskierre: M6
- Max. estosuuntainen jännite: 0,8kV
- Hilan virta: 75mA
- Maksimi virtapulssi: 300A
- Syöttövirta: 16A
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Max. estosuuntainen jännite | 0,8kV |
| Syöttövirta | 16A |
| Portin virta | 75mA |
| Kotelo | TO48 |
| Asennus | ruuvattu |
| Pakkaus | irti |
| Maksimi virtapulssi | 300A |
| Kytkentäaika | 5µs |
| Asennuskierre | M6 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €