- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 2KV - IFMAX: 315A - 200A - IRTI
T61-200-20-50-AYG

Valmistaja KUBARA LAMINA Pakkaus irti Asennuskierre M20 Max. estosuuntainen jännite 2kV Max. syöttövirta 315A Syöttövirta 200A Portin virta 150mA Maksimi virtapulssi 4,2kA Kytkentäaika 10µs... Lue lisää
180,00 €(Sis.alv)
143,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T61-200-20-50-AYG
- Paino: 0.25 kg
- Kotelo: TO93
- Kotelo: TO209AB
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 10µs
- Asennuskierre: M20
- Max. estosuuntainen jännite: 2kV
- Max. syöttövirta: 315A
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 4,2kA
- Syöttövirta: 200A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 2KV - IFMAX: 315A - 200A - IRTI T61-200-20-50-AYG
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Pakkaus | irti |
| Asennuskierre | M20 |
| Max. estosuuntainen jännite | 2kV |
| Max. syöttövirta | 315A |
| Syöttövirta | 200A |
| Portin virta | 150mA |
| Maksimi virtapulssi | 4,2kA |
| Kytkentäaika | 10µs |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Asennus | ruuvattu |
| Kotelo | TO93 |
| Kotelo | TO209AB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista