
KUBARA LAMINA
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 1,2KV - IFMAX: 235A - 150A - IRTI
T62-150-12
Tuotekoodi: T62-150-12
96,05 €(Sis.alv)
76,53 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Pakkaus | irti |
| Asennuskierre | M20x1,5 |
| Max. estosuuntainen jännite | 1kV |
| Max. syöttövirta | 235A |
| Syöttövirta | 150A |
| Portin virta | 150mA |
| Maksimi virtapulssi | 4,5kA |
| Kytkentäaika | 10µs |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Asennus | ruuvattu |
| Kotelo | TO93 |
| Kotelo | TO209AB |
