- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja KUBARA LAMINA Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Max. estosuuntainen jännite 1kV Max. syöttövirta 157A Syöttövirta 100A Portin virta 150mA Kotelo TO94 Kotelo TO209AC Asennus... Lue lisää
150,16 €(Sis.alv)
119,65 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T52-100-10
- Paino: 0.13 kg
- Kotelo: TO94
- Kotelo: TO209AC
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 7µs
- Asennuskierre: M12
- Max. estosuuntainen jännite: 1kV
- Max. syöttövirta: 157A
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 1,6kA
- Syöttövirta: 100A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 1KV - IFMAX: 157A - 100A - IRTI T52-100-10
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Max. estosuuntainen jännite | 1kV |
| Max. syöttövirta | 157A |
| Syöttövirta | 100A |
| Portin virta | 150mA |
| Kotelo | TO94 |
| Kotelo | TO209AC |
| Asennus | ruuvattu |
| Pakkaus | irti |
| Maksimi virtapulssi | 1,6kA |
| Kytkentäaika | 7µs |
| Asennuskierre | M12 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista