- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KUBARA LAMINA Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Max. estosuuntainen jännite 1kV Syöttövirta 25A Portin virta 75mA Kotelo TO48 Asennus ruuvattu Pakkaus irti Maksimi virtapulssi... Lue lisää
16,55 €(Sis.alv)
13,19 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T32-25-10
- Paino: 14.1 g
- Kotelo: TO48
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 5µs
- Asennuskierre: M6
- Max. estosuuntainen jännite: 1kV
- Hilan virta: 75mA
- Maksimi virtapulssi: 350A
- Syöttövirta: 25A
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Max. estosuuntainen jännite | 1kV |
| Syöttövirta | 25A |
| Portin virta | 75mA |
| Kotelo | TO48 |
| Asennus | ruuvattu |
| Pakkaus | irti |
| Maksimi virtapulssi | 350A |
| Kytkentäaika | 5µs |
| Asennuskierre | M6 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €