- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja KUBARA LAMINA Pakkaus irti Asennuskierre M20 Max. estosuuntainen jännite 1,4kV Max. syöttövirta 235A Syöttövirta 150A Portin virta 150mA Maksimi virtapulssi 3,6kA Kytkentäaika 10µs... Lue lisää
174,42 €(Sis.alv)
138,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T61-150-14
- Paino: 0.25 kg
- Kotelo: TO93
- Kotelo: TO209AB
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 10µs
- Asennuskierre: M20
- Max. estosuuntainen jännite: 1,4kV
- Max. syöttövirta: 235A
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 3,6kA
- Syöttövirta: 150A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 1,4KV - IFMAX: 235A - 150A - IRTI T61-150-14
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Pakkaus | irti |
| Asennuskierre | M20 |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,4kV |
| Max. syöttövirta | 235A |
| Syöttövirta | 150A |
| Portin virta | 150mA |
| Maksimi virtapulssi | 3,6kA |
| Kytkentäaika | 10µs |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Asennus | ruuvattu |
| Kotelo | TO93 |
| Kotelo | TO209AB |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista