- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KUBARA LAMINA Pakkaus irti Asennuskierre M20 Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Kotelo TO93 Kotelo TO209AB Kytkentäaika 10µs Portin virta 150mA Max. estosuuntainen jännite 1,2kV... Lue lisää
150,01 €(Sis.alv)
119,53 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T61-200-12
- Paino: 0.32 kg
- Kotelo: TO93
- Kotelo: TO209AB
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 10µs
- Asennuskierre: M20
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Max. syöttövirta: 315A
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 4,2kA
- Syöttövirta: 200A
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Pakkaus | irti |
| Asennuskierre | M20 |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Kotelo | TO93 |
| Kotelo | TO209AB |
| Kytkentäaika | 10µs |
| Portin virta | 150mA |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Max. syöttövirta | 315A |
| Maksimi virtapulssi | 4,2kA |
| Syöttövirta | 200A |
| Asennus | ruuvattu |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €