- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja KUBARA LAMINA Tyristorin tyyppi ruuveilla kiinnitettävä Max. estosuuntainen jännite 1,2kV Max. syöttövirta 125A Syöttövirta 80A Portin virta 150mA Kotelo TO209AC Asennus ruuvattu... Lue lisää
140,31 €(Sis.alv)
111,80 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: T52-80-12
- Paino: 0.13 kg
- Kotelo: TO209AC
- Asennus: ruuvattu
- Valmistaja: KUBARA LAMINA
- Pakkauksen tyyppi: irti
- Kytkentäaika: 7µs
- Asennuskierre: M12
- Max. estosuuntainen jännite: 1,2kV
- Max. syöttövirta: 125A
- Hilan virta: 150mA
- Maksimi virtapulssi: 1,45kA
- Syöttövirta: 80A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: RUUVEILLA KIINNITETTÄVÄ - 1,2KV - IFMAX: 125A - 80A - IRTI T52-80-12
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | KUBARA LAMINA |
| Tyristorin tyyppi | ruuveilla kiinnitettävä |
| Max. estosuuntainen jännite | 1,2kV |
| Max. syöttövirta | 125A |
| Syöttövirta | 80A |
| Portin virta | 150mA |
| Kotelo | TO209AC |
| Asennus | ruuvattu |
| Pakkaus | irti |
| Maksimi virtapulssi | 1,45kA |
| Kytkentäaika | 7µs |
| Asennuskierre | M12 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista