- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORI: KIEKKO - 2,8KV - IFMAX: 1100A - 640A - IGT: 400MA - Ø60/Ø34MM
5STP 06D2800



Valmistaja ABB Tyristorin tyyppi kiekko Max. estosuuntainen jännite 2,8kV Max. syöttövirta 1,1kA Syöttövirta 640A Portin virta 400mA Rungon koko Ø60/Ø34mm Asennus Press-Pack Maksimi virtapulssi... Lue lisää
331,22 €(Sis.alv)
263,92 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5STP06D2800
- Paino: 0.24 kg
- Asennus: Press-Pack
- Valmistaja: ABB
- Max. estosuuntainen jännite: 2,8kV
- Max. syöttövirta: 1,1kA
- Hilan virta: 400mA
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: phase control thyristor (PCT)
- Maksimi virtapulssi: 8,8kA
- Syöttövirta: 640A
- Rungon koot: Ø60/Ø34mm
- Tilattavissa 4 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ABB |
| Tyristorin tyyppi | kiekko |
| Max. estosuuntainen jännite | 2,8kV |
| Max. syöttövirta | 1,1kA |
| Syöttövirta | 640A |
| Portin virta | 400mA |
| Rungon koko | Ø60/Ø34mm |
| Asennus | Press-Pack |
| Maksimi virtapulssi | 8,8kA |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | phase control thyristor (PCT) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
