- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TYRISTORI: KIEKKO - 2,5KV - IFMAX: 1,3KA - 830A - IGT: 2,5A - Ø93/Ø63MM
5SGA 25H2501

Valmistaja ABB Asennus Press-Pack Tyristorin tyyppi kiekko Rungon koko Ø93/Ø63mm Portin virta 2,5A Syöttövirta 830A Max. syöttövirta 1,3kA Max. estosuuntainen jännite 2,5kV Maksimi virtapulssi... Lue lisää
3705,87 €(Sis.alv)
2952,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 5SGA25H2501
- Paino: 0.8 kg
- Asennus: Press-Pack
- Valmistaja: ABB
- Max. estosuuntainen jännite: 2,5kV
- Max. syöttövirta: 1,3kA
- Hilan virta: 2,5A
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: gate turn-off thyristor (GTO)
- Maksimi virtapulssi: 16kA
- Syöttövirta: 830A
- Rungon koot: Ø93/Ø63mm
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TYRISTORI: KIEKKO - 2,5KV - IFMAX: 1,3KA - 830A - IGT: 2,5A - Ø93/Ø63MM 5SGA 25H2501
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ABB |
| Asennus | Press-Pack |
| Tyristorin tyyppi | kiekko |
| Rungon koko | Ø93/Ø63mm |
| Portin virta | 2,5A |
| Syöttövirta | 830A |
| Max. syöttövirta | 1,3kA |
| Max. estosuuntainen jännite | 2,5kV |
| Maksimi virtapulssi | 16kA |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | gate turn-off thyristor (GTO) |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
