- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote

Valmistaja DIOTEC SEMICONDUCTOR Diodien tyypit TVS Max. estosuuntainen jännite 5V Läpilyöntijännite 5,6...9V Puolijohteen rakenne kaksisuuntainen Kotelo DFN1006-2 Kotelo SOD882 Asennus SMD Pakkaus... Lue lisää
1,40 €(Sis.alv)
1,12 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: ESD9BL0524P-DIO
- Kotelo: SOD882
- Kotelo: DFN1006-2
- Asennus: SMD
- Valmistaja: DIOTEC SEMICONDUCTOR
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Versio: ESD
- Max. estosuuntainen jännite: 5V
- Maksimi virtapulssi: 8,5A
- Puolijohteen rakenne: kaksisuuntainen
- Diodien tyypit: TVS
- Läpilyöntijännite: 5,6...9V
- Pakkauskoko: 10000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TVS DIODI - 95W - 5,6÷9V - 8,5A - KAKSISUUNTAINEN - DFN1006-2,SOD882 ESD9BL0524P
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIOTEC SEMICONDUCTOR |
| Diodien tyypit | TVS |
| Max. estosuuntainen jännite | 5V |
| Läpilyöntijännite | 5,6...9V |
| Puolijohteen rakenne | kaksisuuntainen |
| Kotelo | DFN1006-2 |
| Kotelo | SOD882 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 95W |
| Maksimi virtapulssi | 8,5A |
| Versio | ESD |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista