3.0SMCJ30A-13
Uusi
TVS DIODI - 3KW - 33,3÷36,7V - 56,3A - YKSISUUNTAINEN - SMC - Diodit - 3.0SMCJ30A-13 - 1
Valmistaja DIODES INCORPORATED Diodien tyypit TVS Max. estosuuntainen jännite 30V Läpilyöntijännite 33,3...36,7V Puolijohteen rakenne yksisuuntainen Kotelo SMC Asennus SMD Vuotovirta 5µA Pakkaus... Lue lisää
  • Tuotekoodi: 3.0SMCJ30A-13
  • Paino: 1 g
  • Kotelo: SMC
  • Asennus: SMD
  • Valmistaja: DIODES INCORPORATED
  • Pakkauksen tyyppi: teippi
  • Pakkauksen tyyppi: rulla
  • Max. estosuuntainen jännite: 30V
  • Puolijohde-elementtien ominaisuudet: glass passivated
  • Maksimi virtapulssi: 56,3A
  • Puolijohteen rakenne: yksisuuntainen
  • Diodien tyypit: TVS
  • Vuotovirta: 5µA
  • Läpilyöntijännite: 33,3...36,7V
  • Pakkauskoko: 3000 kpl
  • Tuote loppu toimittajalta
ValmistajaDIODES INCORPORATED
Diodien tyypitTVS
Max. estosuuntainen jännite30V
Läpilyöntijännite33,3...36,7V
KoteloSMC
AsennusSMD
Vuotovirta5µA
Pakkausrulla
Pakkausteippi
Tehohäviön pulssin huippuarvo3kW
Maksimi virtapulssi56,3A