- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja DIODES INCORPORATED Diodien tyypit TVS Max. estosuuntainen jännite 30V Läpilyöntijännite 33,3...36,7V Puolijohteen rakenne yksisuuntainen Kotelo SMC Asennus SMD Vuotovirta 5µA Pakkaus... Lue lisää
2741,18 €(Sis.alv)
2184,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 3.0SMCJ30A-13
- Paino: 1 g
- Kotelo: SMC
- Asennus: SMD
- Valmistaja: DIODES INCORPORATED
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Max. estosuuntainen jännite: 30V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: glass passivated
- Maksimi virtapulssi: 56,3A
- Puolijohteen rakenne: yksisuuntainen
- Diodien tyypit: TVS
- Vuotovirta: 5µA
- Läpilyöntijännite: 33,3...36,7V
- Pakkauskoko: 3000 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TVS DIODI - 3KW - 33,3÷36,7V - 56,3A - YKSISUUNTAINEN - SMC 3.0SMCJ30A-13
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Diodien tyypit | TVS |
| Max. estosuuntainen jännite | 30V |
| Läpilyöntijännite | 33,3...36,7V |
| Puolijohteen rakenne | yksisuuntainen |
| Kotelo | SMC |
| Asennus | SMD |
| Vuotovirta | 5µA |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 3kW |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | glass passivated |
| Maksimi virtapulssi | 56,3A |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista