- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TVS DIODI - 1,5KW - 16V - 66,7A - YKSISUUNTAINEN - DO201 - TRANSZORB®
1.5KE16A-E3/54



Valmistaja VISHAY Diodien tyypit TVS Tehohäviön pulssin huippuarvo 1,5kW Max. estosuuntainen jännite 13,6V Läpilyöntijännite 16V Maksimi virtapulssi 66,7A Puolijohteen rakenne yksisuuntainen... Lue lisää
1,03 €(Sis.alv)
0,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 1.5KE16A-E354
- Paino: 0.9 g
- Kotelo: DO201
- Asennus: THT
- Valmistaja: VISHAY
- Pakkauksen tyyppi: rulla 13 tuumaa
- Tuotantosarja: 1.5KE
- Max. estosuuntainen jännite: 13,6V
- Puolijohde-elementtien ominaisuudet: glass passivated
- Maksimi virtapulssi: 66,7A
- Teknologia: TransZorb®
- Puolijohteen rakenne: yksisuuntainen
- Diodien tyypit: TVS
- Vuotovirta: 1µA
- Läpilyöntijännite: 16V
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | VISHAY |
| Diodien tyypit | TVS |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 1,5kW |
| Max. estosuuntainen jännite | 13,6V |
| Läpilyöntijännite | 16V |
| Maksimi virtapulssi | 66,7A |
| Puolijohteen rakenne | yksisuuntainen |
| Kotelo | DO201 |
| Asennus | THT |
| Vuotovirta | 1µA |
| Pakkaus | rulla 13 tuumaa |
| Tuotantosarja | 1.5KE |
| Puolijohde-elementtien ominaisuudet | glass passivated |
| Teknologia | TransZorb® |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista