
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | ONSEMI |
| Diodien tyypit | TVS |
| Max. estosuuntainen jännite | 3,3V |
| Läpilyöntijännite | 5...7V |
| Kotelo | SOD923 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Kapasitanssi | 15pF |
| Vuotovirta | 0,1µA |
| Tehohäviön pulssin huippuarvo | 0,3W |
| Versio | ESD |













