- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja EBM-PAPST Lisätoimitoja 10 V DC, maks. 10 mA lähtö Lisätoimitoja elektroniikan / moottorin suojaus ylikuumenemista vastaan Lisätoimitoja liian matalan jännitteen ilmaisu... Lue lisää
383,13 €(Sis.alv)
305,28 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: K3G190-RG19-01
- Paino: 1.66 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Taajuus: 50...60Hz
- Nimellisvirta: 0,9A
- Eristysluokka: B
- Kotelon materiaali: alumiini
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 226x226x98,5mm
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: EBM-PAPST
- Toimintajännite: 200...240V AC
- Lähdöt: johdot, x7
- Väri: musta
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 119W
- Pyörimisnopeus: 3635kiertoa/min
- Roottorin materiaali: polyamidi
- Tuulettimen laji: radiaali-
- Tuulettimen tyyppi: EC
- Tuulettimien tehokkuus: 825m<sup>3</sup>/h
- Lisätoimitoja: moottorin virtarajoitin
- Lisätoimitoja: pehmokäynnistin
- Lisätoimitoja: elektroniikan / moottorin suojaus ylikuumenemista vastaan
- Lisätoimitoja: ohjaustulo 0-10V DC / PWM
- Lisätoimitoja: pyörimisnopeuden lähtö
- Lisätoimitoja: liian matalan jännitteen ilmaisu
- Lisätoimitoja: 10 V DC, maks. 10 mA lähtö
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TUULETIN: EC - RADIAALI-230VAC - 226X226X98,5MM - 825M3/H - KUULA K3G190-RG19-01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | EBM-PAPST |
| Lisätoimitoja | 10 V DC, maks. 10 mA lähtö |
| Lisätoimitoja | elektroniikan / moottorin suojaus ylikuumenemista vastaan |
| Lisätoimitoja | liian matalan jännitteen ilmaisu |
| Lisätoimitoja | moottorin virtarajoitin |
| Lisätoimitoja | ohjaustulo 0-10V DC / PWM |
| Lisätoimitoja | pehmokäynnistin |
| Lisätoimitoja | pyörimisnopeuden lähtö |
| Kotelon materiaali | alumiini |
| Eristysluokka | B |
| Tuulettimen tyyppi | EC |
| Suojausluokka | I |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Lähdöt | johdot, x7 |
| Laakerin laji | kuula |
| Puhaltimen moottori | M3G055-CF |
| Roottorin materiaali | polyamidi |
| Väri | musta |
| Tuulettimen laji | radiaali- |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tuulettimen koko | 226x226x98,5mm |
| Ulostulojen pituus | 0,45m |
| Nimellisvirta | 0,9A |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Taajuus | 50...60Hz |
| Tehonkulutus | 119W |
| Toimintajännite | 200...240V AC |
| Tuulettimien tehokkuus | 825m3/h |
| Pyörimisnopeus | 3635kiertoa/min |
| Moottorin laji | 1-vaiheinen |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista