- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ZIEHL-ABEGG Tuulettimen tyyppi EC Tiivistysluokka IP54 Laakerin laji kuula Pyörimissuunta myötäpäivään Tuulettimen laji radiaali- Toimintalämpötila -30...60°C Tuulettimen koko... Lue lisää
526,81 €(Sis.alv)
419,77 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 117624
- Paino: 2.83 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Taajuus: 50/60Hz
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 225x225x118mm
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: ZIEHL-ABEGG
- Virtalähteen jännite: 200...240V
- Tehonkulutus: 170W
- Pyörimisnopeus: 3950kiertoa/min
- Tuulettimen laji: radiaali-
- Tuulettimen tyyppi: EC
- Tuulettimien tehokkuus: 614m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ZIEHL-ABEGG |
| Tuulettimen tyyppi | EC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimissuunta | myötäpäivään |
| Tuulettimen laji | radiaali- |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tuulettimen koko | 225x225x118mm |
| Virtalähteen jännite | 200...240V |
| Taajuus | 50/60Hz |
| Tehonkulutus | 170W |
| Tuulettimien tehokkuus | 614m3/h |
| Pyörimisnopeus | 3950kiertoa/min |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €