- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
Uusi

Valmistaja ZIEHL-ABEGG Toimintalämpötila -30...60°C Tuulettimen tyyppi EC Tiivistysluokka IP54 Laakerin laji kuula Tuulettimen koko 313x270x123,5mm Tehonkulutus 170W Taajuus 50/60Hz Virtalähteen... Lue lisää
558,73 €(Sis.alv)
445,21 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 119008
- Paino: 1.9 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Taajuus: 50/60Hz
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: 313x270x123,5mm
- Toimintalämpötila: -30...60°C
- Valmistaja: ZIEHL-ABEGG
- Virtalähteen jännite: 200...240V
- Tehonkulutus: 170W
- Pyörimisnopeus: 5500kiertoa/min
- Tuulettimen laji: blower
- Tuulettimen tyyppi: EC
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TUULETIN: EC - BLOWER - 313X270X123,5MM - KUULA - 5500KIERROSTA/MIN 119008
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ZIEHL-ABEGG |
| Toimintalämpötila | -30...60°C |
| Tuulettimen tyyppi | EC |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Laakerin laji | kuula |
| Tuulettimen koko | 313x270x123,5mm |
| Tehonkulutus | 170W |
| Taajuus | 50/60Hz |
| Virtalähteen jännite | 200...240V |
| Pyörimisnopeus | 5500kiertoa/min |
| Tuulettimen laji | blower |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista