- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TUULETIN: AC - RADIAALI-230VAC - Ø250X104MM - 1180M3/H - 70DBA - KUULA
BL-B250C-2E-M01-01

Valmistaja BLAUBERG Tiivistysluokka IP44 Väri musta/sininen Väri sininen Laakerin laji kuula Pyörimissuunta myötäpäivään Tuulettimen laji radiaali- Roottorin materiaali teräs... Lue lisää
149,20 €(Sis.alv)
118,88 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: BL-B250C-2E-M01-01
- Paino: 4.2 kg
- Tiivistysluokka: IP44
- Taajuus: 50Hz
- Nimellisvirta: 1,3A
- Laaakerin laji: kuula
- Tuulettimen koko: Ø250x104mm
- Toimintalämpötila: -25...60°C
- Valmistaja: BLAUBERG
- Väri: sininen
- Väri: musta/sininen
- Virtalähteen jännite: 230V AC
- Tehonkulutus: 269W
- Melutaso: 70dBA
- Pyörimisnopeus: 2900kiertoa/min
- Roottorin materiaali: teräs
- Tuulettimen laji: radiaali-
- Tuulettimen tyyppi: AC
- Tuulettimien tehokkuus: 1180m<sup>3</sup>/h
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | BLAUBERG |
| Tiivistysluokka | IP44 |
| Väri | musta/sininen |
| Väri | sininen |
| Laakerin laji | kuula |
| Pyörimissuunta | myötäpäivään |
| Tuulettimen laji | radiaali- |
| Roottorin materiaali | teräs |
| Toimintalämpötila | -25...60°C |
| Tuulettimen koko | Ø250x104mm |
| Nimellisvirta | 1,3A |
| Virtalähteen jännite | 230V AC |
| Tehonkulutus | 269W |
| Taajuus | 50Hz |
| Melutaso | 70dBA |
| Tuulettimien tehokkuus | 1180m3/h |
| Pyörimisnopeus | 2900kiertoa/min |
| Tuulettimen tyyppi | AC |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €