TRIAKKI - 600V - 16A - TO220AB - IGT: 50MA - UFMAX: 1,55V - Triakit - BTA16-600BW-LGE - 1
Valmistaja LUGUANG ELECTRONIC Tyristorin tyyppi triakki Max. estosuuntainen jännite 0,6kV Max. syöttövirta 16A Kotelo TO220AB Portin virta 50mA Asennus THT Pakkaus tuubi Max. myötäjännite 1,55V... Lue lisää
  • Tuotekoodi: BTA16-600BW-LGE
  • Paino: 2.1 g
  • Kotelo: TO220AB
  • Asennus: THT
  • Valmistaja: LUGUANG ELECTRONIC
  • Pakkauksen tyyppi: tuubi
  • Max. estosuuntainen jännite: 0,6kV
  • Max. syöttövirta: 16A
  • Hilan virta: 50mA
  • Max. myötäjännite: 1,55V
kpl
ValmistajaLUGUANG ELECTRONIC
Tyristorin tyyppitriakki
Max. syöttövirta16A
KoteloTO220AB
Portin virta50mA
AsennusTHT
Pakkaustuubi
Max. myötäjännite1,55V