
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | YANGJIE TECHNOLOGY |
| Transistorin tyyppi | PNP x2 |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 45V |
| Kollektorin sähkövirta | 0,2A |
| Sirontateho | 0,3W |
| Kotelo | SOT363 |
| Transistorin vahvistus | 220...475 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Taajuus | 200MHz |













