
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 40V |
| Sirontateho | 2.45W |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Transistorin tyyppi | PNP x2 |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | DFN3020B-8 |
| Taajuus | 190MHz |
| Kollektorin sähkövirta | 3A |
| Asennus | SMD |













