- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja YANGJIE TECHNOLOGY Transistorin tyyppi PNP Polarisaatio bipolaari Kollektori-emitteri jännitteet 80V Kollektorin sähkövirta 0,5A Sirontateho 0,2W Kotelo SOT23 Transistorin vahvistus... Lue lisää
1,05 €(Sis.alv)
0,83 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 2SB1198-R-YAN
- Taajuus: 180MHz
- Kotelo: SOT23
- Asennus: SMD
- Valmistaja: YANGJIE TECHNOLOGY
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Kollektori-emitteri jännitteet: 80V
- Kollektorin sähkövirta: 0,5A
- Sirontateho: 0,2W
- Polarisaatio: bipolaari
- Transistorin tyyppi: PNP
- Pakkauskoko: 5 kpl
- Tilattavissa yli 50 pktTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
pkt
| Valmistaja | YANGJIE TECHNOLOGY |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 80V |
| Kollektorin sähkövirta | 0,5A |
| Sirontateho | 0,2W |
| Kotelo | SOT23 |
| Transistorin vahvistus | 180...390 |
| Asennus | SMD |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Taajuus | 180MHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista