
NINIGI
ERISTYSHOLKKI - TO126 - 8MM - MAX.130°C
NIPPEL TO126
Tuotekoodi: NIPPEL-TO126
5,28 €(Sis.alv)
4,21 €(alv 0%)
Tilattavissa 38 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt



| Valmistaja | CDIL |
| Asennus | THT |
| Kotelo | TO126 |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 45V |
| Taajuus | 6MHz |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Pakkaus | tuubi |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Kollektorin sähkövirta | 1,5A |
| Sirontateho | 20W |
| Transistorin vahvistus | 15...40 |





