
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 400V |
| Sirontateho | 0.84W |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Transistorin vahvistus | 100...300 |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Kotelo | SOT23F |
| Taajuus | 70MHz |
| Kollektorin sähkövirta | 0.2A |
| Asennus | SMD |













