
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta



| Valmistaja | DIODES INCORPORATED |
| Transistorin tyyppi | PNP |
| Polarisaatio | bipolaari |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 20V |
| Kollektorin sähkövirta | 1.5A |
| Sirontateho | 0.35W |
| Kotelo | SOT23 |
| Asennus | SMD |
| Pakkauksen laji | rulla |
| Pakkauksen laji | teippi |
| Taajuus | 290MHz |













