
FISCHER ELEKTRONIK
LÄMPÖÄ JOHTAVA ALUSLEVY: MICA - TO66 - 0,4K/W - L: 18MM - W: 13,5MM
GS 66 P
Tuotekoodi: GS66P
1,82 €(Sis.alv)
1,45 €(alv 0%)
Tilattavissa 20 pkt
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
pkt




| Valmistaja | NTE Electronics |
| Kotelo | TO66 |
| Asennus | THT |
| Transistorin tyyppi | NPN |
| Kollektorin sähkövirta | 1A |
| Sirontateho | 20W |
| Transistorin vahvistus | 25...200 |
| Kollektori-emitteri jännitteet | 300V |
| Polarisaatio | bipolaari |


