- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TRANSISTORI: N/P-MOSFET - UNI-POLAARINEN - 20V - 4,1A - SOT23-6
PJS6601-AU_S1_000A1

Valmistaja PanJit Semiconductor Asennus SMD Kotelo SOT23-6 Pakkaus rulla Pakkaus teippi Polarisaatio uni-polaarinen Nielu-lähde jännite 20V Nielun sähkövirta 4,1A Hila-lähde jännite 12V Sovellus... Lue lisää
0,96 €(Sis.alv)
0,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: PJS6601-AU-S1
- Paino: 1 g
- Kotelo: SOT23-6
- Asennus: SMD
- Valmistaja: PanJit Semiconductor
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Pakkauksen tyyppi: rulla
- Sovellus: autoteollisuus
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N/P-MOSFET
- Hila-lähde jännite: 12V
- Nielu-lähde jännite: 20V
- Nielun sähkövirta: 4,1A
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TRANSISTORI: N/P-MOSFET - UNI-POLAARINEN - 20V - 4,1A - SOT23-6 PJS6601-AU_S1_000A1
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | PanJit Semiconductor |
| Asennus | SMD |
| Kotelo | SOT23-6 |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielu-lähde jännite | 20V |
| Nielun sähkövirta | 4,1A |
| Hila-lähde jännite | 12V |
| Sovellus | autoteollisuus |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Transistorin tyyppi | N/P-MOSFET |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista