
BERNSTEIN
PINSETIT-SETTI - ANTIMAGNEETTISET - SMD - ESD - 6KPL
5-060
Tuotekoodi: BRN-5-060
179,61 €(Sis.alv)
143,11 €(alv 0%)
Tuote loppu toimittajalta

Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | ROHM SEMICONDUCTOR |
| Asennus | SMD |
| Kanaalin laji | avaustila |
| Versio | ESD |
| Transistorin tyyppi | N/P-MOSFET |
| Pakkaus | rulla |
| Pakkaus | teippi |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Nielun sähkövirta | 0,1/-0,1A |
| Sirontateho | 0,15W |
| Nieluvirta impulssissa | 0,4A |
| Resistanssi johtumisen aikana | 3,5/3,8ohm |
| Hila-lähde jännite | ±8V |
| Hila-lähde jännite | ±10V |
| Nielu-lähde jännite | 20/-20V |
| Kotelo | VMT6 |













