- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- CMOS piirit
- DC/DC muuntimet
- Diodit
- Diacit
- IR vastaanottomodulit
- Jänniteregulaattorit
- Kaasusensorit
- Kiteet ja oskillaattorit
- Lineaaripiirit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit
- Lähetin- ja vastaanotinmodulit - Aurel
- Lämpötila-anturit
- Mikroprosessorit ja muistit
- Operaatiovahvistimet
- Optoerottimet
- Tasasuuntaussillat
- Teho MOSFET
- Transistorit
- TTL-piirit
- Tyristorit ja Triacit
- Ultraäänilähettimet ja -vastaanottimet
- Varistorit
- Triakit
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja ONSEMI Asennus THT Transistorin tyyppi N-JFET Kotelo TO92 Polarisaatio uni-polaarinen Hila-lähde jännite -25V Nielun sähkövirta 40mA Portin virta 10mA Sirontateho 0,625W Resistanssi... Lue lisää
0,71 €(Sis.alv)
0,57 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: J109-ONS
- Paino: 0.2 g
- Kotelo: TO92
- Asennus: THT
- Valmistaja: ONSEMI
- Pakkauksen tyyppi: teippi
- Resistanssi johtumisen aikana: 12Ohm
- Hilan virta: 10mA
- Sirontateho: 0,625W
- Polarisaatio: uni-polaarinen
- Transistorin tyyppi: N-JFET
- Hila-lähde jännite: -25V
- Nielun sähkövirta: 40mA
- Tilattavissa yli 50 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €(Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista)Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | ONSEMI |
| Asennus | THT |
| Transistorin tyyppi | N-JFET |
| Kotelo | TO92 |
| Polarisaatio | uni-polaarinen |
| Hila-lähde jännite | -25V |
| Nielun sähkövirta | 40mA |
| Portin virta | 10mA |
| Sirontateho | 0,625W |
| Resistanssi johtumisen aikana | 12ohm |
| Pakkaus | teippi |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista