- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi LED otsavalo Tiivistysluokka IP54 Valonlähteiden ominaisuudet magnetic charging system Kirkkaus 20lm Kirkkaus 200lm Työaika 35h Väri musta Virran lähde akku... Lue lisää
75,59 €(Sis.alv)
60,23 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-501597
- Paino: 0.22 kg
- Tiivistysluokka: IP54
- Kirkkaus: 200lm
- Kirkkaus: 20lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Rungon materiaali: ABS
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: akku Li-Ion x1
- Virran lähde: paristo AA 1,5V x2
- Toimintojen määrä: 2
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | LED otsavalo |
| Tiivistysluokka | IP54 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Kirkkaus | 20lm |
| Kirkkaus | 200lm |
| Työaika | 35h |
| Väri | musta |
| Virran lähde | akku Li-Ion x1 |
| Virran lähde | paristo AA 1,5V x2 |
| Rungon materiaali | ABS |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | paristo AA 1,5V x1 |
| Värilämpötila | 6000-7500K |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502451 |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502469 |
| Työtilojen määrä | 2 |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €