- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote



Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi camping Tiivistysluokka IP66 Kirkkaus 5lm Kirkkaus 50lm Kirkkaus 150lm Kirkkaus 300lm Työaika 40h Väri musta Virran lähde akku Li-Ion 14500 x1 Virran lähde... Lue lisää
75,91 €(Sis.alv)
60,49 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-502231
- Paino: 0.17 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kirkkaus: 50lm
- Kirkkaus: 5lm
- Kirkkaus: 300lm
- Kirkkaus: 150lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Väri: musta
- Rungon materiaali: polykarbonaatti
- Virran lähde: paristo AA
- Virran lähde: akku Li-Ion 14500 x1
- Setin sisältö: USB virtakaapeli
- Lisätoimitoja: LED punaiset
- Tilattavissa 6 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | camping |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Kirkkaus | 5lm |
| Kirkkaus | 50lm |
| Kirkkaus | 150lm |
| Kirkkaus | 300lm |
| Työaika | 40h |
| Väri | musta |
| Virran lähde | akku Li-Ion 14500 x1 |
| Virran lähde | paristo AA |
| Rungon materiaali | polykarbonaatti |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 14500 x1 |
| Värilämpötila | 2500-3000K |
| Setin sisältö | USB virtakaapeli |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502265 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | magnetic charging system |
| Lisätoimitoja | LED punaiset |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €