- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Ajoneuvojen polttimot ja LEDit
- EL-nauhat ja tarvikkeet
- LED lamput ja valaisimet
- LED liittimet ja tarvikkeet
- LED teholähteet
- LED-työvalot ja valonheittimet
- LED ohjaimet ja himmentimet
- LEDit ja LED-tarvikkeet
- LED hupituotteet
- Lampunkannat, adapterit ja kalusteet
- Merkkivalot ja pienoislamput
- Taskulamput ja otsalamput
- Halogeenilamput ja polttimot
- Loisteputket
- Purkauslamput
- Strobolamput
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja LEDLENSER Taskulampun tyyppi camping Tiivistysluokka IP66 Valonlähteiden ominaisuudet suojaus ylikuumenemista vastaan Valonlähteiden ominaisuudet valovirran säätö Kirkkaus 5lm Kirkkaus... Lue lisää
167,35 €(Sis.alv)
133,35 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: LEDLENSER-500929
- Paino: 0.42 kg
- Tiivistysluokka: IP66
- Kirkkaus: 5lm
- Kirkkaus: 550lm
- Kirkkaus: 750lm
- Valmistaja: LEDLENSER
- Rungon materiaali: alumiini
- Virran lähde: akku Li-Ion 18650
- Setin sisältö: kannettava laukku
- Setin sisältö: USB johto
- Lisätoimitoja: powerbank
- Lisätoimitoja: LED punaiset
- Tilattavissa 1 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | LEDLENSER |
| Taskulampun tyyppi | camping |
| Tiivistysluokka | IP66 |
| Valonlähteiden ominaisuudet | suojaus ylikuumenemista vastaan |
| Valonlähteiden ominaisuudet | valovirran säätö |
| Kirkkaus | 5lm |
| Kirkkaus | 550lm |
| Kirkkaus | 750lm |
| Työaika | 240h |
| Virran lähde | akku Li-Ion 18650 |
| Rungon materiaali | alumiini |
| Paristo/ akku | akku Li-Ion 18650 |
| Värilämpötila | 3700-4200K |
| Setin sisältö | kannettava laukku |
| Setin sisältö | USB johto |
| Yhteensopivat tuotteet | LEDLENSER-502312 |
| Lisätoimitoja | LED punaiset |
| Lisätoimitoja | powerbank |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €