- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 7" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 165X100X7,4MM - RGB
RFF70AA2-AIW-DNG



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 7" Näytön erottelukyky 800x480 Valaistus LED Ikkunan koot (korkeus x leveys) 154,08x85,92mm Koot... Lue lisää
99,12 €(Sis.alv)
78,98 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFF70AA2-AIW-DNG
- Paino: 0.21 kg
- Kirkkaus: 350cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 60
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 165x100x7,4mm
- Valaistus: LED
- Tilattavissa 7 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Valaistus | LED |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 154,08x85,92mm |
| Koot | 165x100x7,4mm |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | 24bit RGB |
| Kirkkaus | 350cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x10 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x50 |
| Napojen lukumäärä | 60 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Ohjain laji | ST5091D |
| Ohjain laji | ST5623D |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €