
Riverdi
TFT NÄYTTÖ - 7" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 165,6X100,6X7,69MM
RVT7.0A800480TFWN00
Tuotekoodi: RVT7.0ATFWN00
50,03 €(Sis.alv)
39,86 €(alv 0%)
Tilattavissa 1 kpl
Tuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
kpl



Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 500:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 156,7x89,1mm |
| Koot | 165,6x100,6x7,69mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Liitäntä | parallel 24bit RGB |
| Kirkkaus | 400cd/m2 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x50 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Napojen lukumäärä | 50 |
| Näyttöjen ominaisuudet | ulkokehys |
