- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 7" - 800X480 - VALAISTUS: LED - 16MBFLASH - RGB - 250CD/M2
DMG80480T070_05WTC

Valmistaja Dwin Technology Näytön tyyppi TFT Näytön vinoviiva 7" Näytön erottelukyky 800x480 Ikkunan koot (korkeus x leveys) 154,08x85,92mm Koot 190,5x105,41x13,7mm Liitäntä RS232 Liitäntä... Lue lisää
77,58 €(Sis.alv)
61,82 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DMG80480T070-05WTC
- Paino: 0.3 kg
- Liitin: 8pin
- Liitin: SD
- Kirkkaus: 250cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Dwin Technology
- Väri: RGB
- Virtalähteen jännite: 12V DC
- Koot: 190,5x105,41x13,7mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 7" - 800X480 - VALAISTUS: LED - 16MBFLASH - RGB - 250CD/M2 DMG80480T070_05WTC
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Dwin Technology |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 154,08x85,92mm |
| Koot | 190,5x105,41x13,7mm |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | TTL |
| Kirkkaus | 250cd/m2 |
| Virtalähteen jännite | 12V DC |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Muisti | 16MB FLASH |
| Väri | RGB |
| Liitin | 8pin |
| Liitin | SD |
| Ohjain laji | T5L0 |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi TN |
| Valaistus | LED |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x8 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista