- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1280X800 - VALAISTUS: LED - 2GBRAM,8GBEMMC - RGB
DMG12800T070_32WTC

Valmistaja Dwin Technology Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 7" Näytön erottelukyky 1280x800 Muisti 2GB RAM Muisti 8GB eMMC Ikkunan koot... Lue lisää
606,70 €(Sis.alv)
483,42 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DMG12800T070-32WTC
- Paino: 0.31 kg
- Kirkkaus: 250cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...65°C
- Valmistaja: Dwin Technology
- Väri: RGB
- Virtalähteen jännite: 9...36V DC
- Koot: 187x112,1x23,5mm
- Valaistus: LED
- Siirtoprotokolla: IEEE 802.11b/g/n
- Liittimen laji: 10pin
- Liittimen laji: RJ45
- Liittimen laji: Micro USB
- Liittimen laji: USB x2
- Liittimen laji: SD
- Liittimen laji: MIPI-CSI
- Liittimen laji: Jack 3,5mm pistorasia
- Liittimen laji: 2pin x2
- Tilattavissa 2 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Dwin Technology |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Näytön erottelukyky | 1280x800 |
| Muisti | 2GB RAM |
| Muisti | 8GB eMMC |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 149,76x93,6mm |
| Toimintalämpötila | -20...65°C |
| Liitäntä | Ethernet |
| Liitäntä | MIPI |
| Liitäntä | RS232 |
| Liitäntä | RS485 |
| Liitäntä | TTL |
| Liitäntä | USB |
| Kirkkaus | 250cd/m2 |
| Liittimen laji | 2pin x2 |
| Liittimen laji | 10pin |
| Liittimen laji | Jack 3,5mm pistorasia |
| Liittimen laji | Micro USB |
| Liittimen laji | MIPI-CSI |
| Liittimen laji | RJ45 |
| Liittimen laji | SD |
| Liittimen laji | USB x2 |
| Virtalähteen jännite | 9...36V DC |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Arkkitehtuurin laji | Cortex A55 |
| Siirtoprotokolla | IEEE 802.11b/g/n |
| Valaistus | LED |
| Väri | RGB |
| Prosessori | Rockchip RK3566 |
| Koot | 187x112,1x23,5mm |
| Käyttöjärjestelmä | Android 11 |
| Bluetoothin versio | 4.2 |
| WiFi | 2,4GHz |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Kellotaajuus | 1,8GHz |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €