- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 164,9X100X5,65MM
DT070DTFT-IPS-HB



Valmistaja DISPLAYTECH Liitäntä LVDS Kosketuspaneeli ei ole Ohjain laji HX8282A11 Ohjain laji HX8696A01 Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Valaistus LED Näytön tyyppi TFT Johtimien... Lue lisää
97,62 €(Sis.alv)
77,79 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: DT070DTFT-IPS-HB
- Paino: 0.14 kg
- Kirkkaus: 500cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: DISPLAYTECH
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 2,6...3,6V DC
- Koot: 164,9x100x5,65mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 164,9X100X5,65MM DT070DTFT-IPS-HB
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | DISPLAYTECH |
| Liitäntä | LVDS |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Ohjain laji | HX8282A11 |
| Ohjain laji | HX8696A01 |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Valaistus | LED |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 154,21x85,92mm |
| Koot | 164,9x100x5,65mm |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Virtalähteen jännite | 2,6...3,6V DC |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Kirkkaus | 500cd/m2 |
| Kontrasti | 800:1 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista