- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 164,9X100X14,46MM
RVT70HSDNWCA0




Valmistaja Riverdi Tuotantosarja High Brightness IPS Toimintalämpötila -20...70°C Väri RGB Pakkaus yhteinen tehdaspakkaus Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri valkoinen Säilytyslämpötila... Lue lisää
3254,94 €(Sis.alv)
2593,58 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RVT70HSDNWCA0
- Paino: 0.1 kg
- Kirkkaus: 800cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yhteinen tehdaspakkaus
- Väri: RGB
- Tuotantosarja: High Brightness IPS
- Napojen lukumäärä: 34
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Versio: air bonding
- Versio: aTouch
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 164,9x100x14,46mm
- Valaistus: LED
- Pakkauskoko: 17 kpl
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - KOOT: 164,9X100X14,46MM RVT70HSDNWCA0
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Tuotantosarja | High Brightness IPS |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Pakkaus | yhteinen tehdaspakkaus |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 154,21x85,92mm |
| Koot | 164,9x100x14,46mm |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Napojen lukumäärä | 34 |
| Kirkkaus | 800cd/m2 |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x34 |
| Versio | air bonding |
| Versio | aTouch |
| Ohjain laji | ILI2132A |
| Ohjain laji | SN65DSI83 |
| Liitäntä | DSI |
| Liitäntä | MIPI |
| Valaistus | LED |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista