- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote




Valmistaja WAVESHARE Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön erottelukyky 1024x600 Koot 164,9x124,25mm Näytön vinoviiva 7" Valaistus LED Virtalähteen jännite 3,3...5V DC Liitäntä... Lue lisää
88,54 €(Sis.alv)
70,55 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: WSH-12104
- Paino: 0.32 kg
- Valmistaja: WAVESHARE
- Napojen lukumäärä: 26
- Virtalähteen jännite: 3,3...5V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 164,9x124,25mm
- Valaistus: LED
- Setin sisältö: ruuvi x4
- Setin sisältö: näyttö
- Setin sisältö: osoite kynä
- Setin sisältö: HDMI liitos
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 7" - 1024X600 - VALAISTUS: LED - 164,9X124,25MM - 3,3÷5VDC 12104
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | WAVESHARE |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön erottelukyky | 1024x600 |
| Koot | 164,9x124,25mm |
| Näytön vinoviiva | 7" |
| Valaistus | LED |
| Virtalähteen jännite | 3,3...5V DC |
| Liitäntä | HDMI |
| Setin sisältö | HDMI liitos |
| Setin sisältö | näyttö |
| Setin sisältö | osoite kynä |
| Setin sisältö | ruuvi x4 |
| Käyttötarkoitus - sarja/valmistaja | Raspberry Pi |
| Kosketuspaneeli | vastus- |
| Liittimen johtojärjestelmä | 2x13 |
| Yhteensopivat tuotteet | RPI-4B-4G |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Napojen lukumäärä | 26 |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista