- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 6,8" - 800X480 - VALAISTUS: LED - 165X100MM - RGB
4DLCD-68-800-480-NT-NM-500-R

Uusi


Valmistaja 4D LCD Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 6,8" Näytön erottelukyky 800x480 Valaistus LED Ikkunan koot (korkeus x leveys) 165x100mm... Lue lisää
113,85 €(Sis.alv)
90,72 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: 4DLCD-68-R
- Paino: 0.14 kg
- Kirkkaus: 500mcd
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: 4D LCD
- Väri: RGB
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 6,8" - 800X480 - VALAISTUS: LED - 165X100MM - RGB 4DLCD-68-800-480-NT-NM-500-R
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | 4D LCD |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 6,8" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Valaistus | LED |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 165x100mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | RGB |
| Ohjain laji | ST7265 |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Kirkkaus | 500mcd |
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista