- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 140,7X93,8X9,4MM
GEN4-4DCAPE-50CT-CLB



Valmistaja 4D Systems Liitäntä I2C Tuotantosarja Beagle Bone Black Virtalähteen jännite 5V DC Näytön tyyppi TFT Liittimen laji FFC/FPC Kosketuspaneeli kapasiteetti Ikkunan koot (korkeus x... Lue lisää
194,22 €(Sis.alv)
154,76 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: GEN4-4DCAPE50CTCLB
- Paino: 0.2 kg
- Kirkkaus: 475cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: 4D Systems
- Tuotantosarja: Beagle Bone Black
- Virtalähteen jännite: 5V DC
- Koot: 140,7x93,8x9,4mm
- Valaistus: LED
- Setin sisältö: dokumentointi
- Setin sisältö: näyttömoduuli
- Setin sisältö: 30pin FFC kaapeli
- Setin sisältö: gen4-4DCAPE adapteri
- Liittimen laji: FFC/FPC
- Tilattavissa 5 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 0,00 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | 4D Systems |
| Liitäntä | I2C |
| Tuotantosarja | Beagle Bone Black |
| Virtalähteen jännite | 5V DC |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Liittimen laji | FFC/FPC |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Koot | 140,7x93,8x9,4mm |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Setin sisältö | 30pin FFC kaapeli |
| Setin sisältö | dokumentointi |
| Setin sisältö | gen4-4DCAPE adapteri |
| Setin sisältö | näyttömoduuli |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Kirkkaus | 475cd/m2 |
| Kontrasti | 500:1 |
| Valaistus | LED |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
0,00 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
0,00 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €
