- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 136X92,8MM - MUSTA
SM-RVT50UQTNWC01



Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön vinoviiva 5" Näytön erottelukyky 800x480 Valaistus LED Kontrasti 500:1 Värien lukumäärä 16,7M Säilytyslämpötila... Lue lisää
126,95 €(Sis.alv)
101,15 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT50UQTNWC01
- Paino: 0.19 kg
- Kirkkaus: 510cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Väri: musta
- Napojen lukumäärä: 40
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Versio: air bonding
- Versio: uxTouch
- Koot: 136x92,8mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 136X92,8MM - MUSTA SM-RVT50UQTNWC01
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 500:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Säilytyslämpötila | -30...80°C |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 109x65,8mm |
| Koot | 136x92,8mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | musta |
| Liitäntä | parallel 24bit RGB |
| Kirkkaus | 510cd/m2 |
| Ohjain laji | HX8264D |
| Ohjain laji | HX8664B |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Versio | air bonding |
| Versio | uxTouch |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x40 |
| Johtimien rasteri | 0,5mm |
| Napojen lukumäärä | 40 |
| Näyttöjen ominaisuudet | älykäs |
| Näyttöjen ominaisuudet | kaksipuolinen teippi 0,5 mm |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista