- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 121,5X76,6X5,93MM
SM-RVT50HQLFWCA0




Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 5" Näytön erottelukyky 800x480 Näyttöjen ominaisuudet asennuskehys Valaistus LED... Lue lisää
145,79 €(Sis.alv)
116,16 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT50HQLFWCA0
- Paino: 0.2 kg
- Kirkkaus: 800cd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Väri: RGB
- Tuotantosarja: High Brightness IPS
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Versio: air bonding
- Versio: aTouch
- Koot: 121,5x76,6x5,93mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: LVDS
- Tilattavissa 3 kplTuotteet lähetetään 1-2 arkipäivässä niiden saavuttua.
- Toimituskulut alkaen 7,90 €Nouto myymälästä0,00 €
kpl
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Näyttöjen ominaisuudet | asennuskehys |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Koot | 121,5x76,6x5,93mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | LVDS |
| Kirkkaus | 800cd/m2 |
| Ohjain laji | ILI2132A |
| Ohjain laji | ST7262 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Versio | air bonding |
| Versio | aTouch |
| Tuotantosarja | High Brightness IPS |
| Liittimen laji | LVDS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Next Business Day
14,90 €
Nouto myymälästä
0,00 €