- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X75,8X8,78MM
RFF50AF-1YW-DBG



Valmistaja RAYSTAR OPTRONICS Väri RGB Kosketuspaneeli kapasiteetti Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Mikrokontrolleri SSD1963 Valaistus LED Näytön tyyppi TFT Valaistuksen väri... Lue lisää
124,79 €(Sis.alv)
99,43 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: RFF50AF-1YW-DBG
- Paino: 50 g
- Kirkkaus: 400cd/m<sup>2</sup>
- Valmistaja: RAYSTAR OPTRONICS
- Väri: RGB
- Napojen lukumäärä: 36
- Virtalähteen jännite: 3,1...3,6V DC
- Valaistuksen väri: valkoinen
- Koot: 120,7x75,8x8,78mm
- Valaistus: LED
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X75,8X8,78MM RFF50AF-1YW-DBG
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | RAYSTAR OPTRONICS |
| Väri | RGB |
| Kosketuspaneeli | kapasiteetti |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Mikrokontrolleri | SSD1963 |
| Valaistus | LED |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Valaistuksen väri | valkoinen |
| Koot | 120,7x75,8x8,78mm |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Virtalähteen jännite | 3,1...3,6V DC |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Napojen lukumäärä | 36 |
| Kirkkaus | 400cd/m2 |
| Liittimen johtojärjestelmä | 1x36 |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Liitäntä | I2C |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista