- EMI/EMC komponentit
- Komponenttisarjat
- Kondensaattorit
- Tuulettimet, jäähdytys- ja lämmitys
- Laitekotelot
- Laserkomponentit
- Mikropiirit
- Pienoismoottorit ja tarvikkeet
- Muuntajat ja kuristimet
- Näytöt
- Ohjelmointilaitteet ja poistajat
- Puolijohteet
- Releet
- Resistiiviset komponentit
- Solenoidit
- Sulakkeet ja tarvikkeet
- Summerit ja sireenit
- Sekalaiset elektroniikan komponentit
- Valaistus ja valonlähteet
- Suurjännitetuotteet
- Lahjakortit
- Uutuudet
- Outlet
Alennuskoodi / lahjakortti
Onko sinulla kampanja- tai alennuskoodi?
Jaa tuote
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X75,8X2,95MM
SM-RVT50HQLNWN00




Valmistaja Riverdi Näytön tyyppi TFT Näytön laji graafinen Näytön laji matriisi IPS Näytön vinoviiva 5" Näytön erottelukyky 800x480 Näyttöjen ominaisuudet heijastuksen estävä lasi... Lue lisää
80,16 €(Sis.alv)
63,87 €(alv 0%)
- Tuotekoodi: SM-RVT50HQLNWN00
- Paino: 0.13 kg
- Kirkkaus: 1kcd/m<sup>2</sup>
- Toimintalämpötila: -20...70°C
- Valmistaja: Riverdi
- Pakkauksen tyyppi: yksittäin
- Pakkauksen tyyppi: pahvi-
- Väri: RGB
- Tuotantosarja: High Brightness IPS
- Virtalähteen jännite: 3...3,6V DC
- Koot: 120,7x75,8x2,95mm
- Valaistus: LED
- Liittimen laji: LVDS
- Tuote loppu toimittajalta
Haluan saada ilmoituksen kun tuotetta on varastossa
TFT NÄYTTÖ - 5" - 800X480 - VALAISTUS: LED - KOOT: 120,7X75,8X2,95MM SM-RVT50HQLNWN00
Anna sähköpostiosoitteesi niin lähetämme sinulle viestin kun tuotetta on taas saatavilla varastosta. Tämän jälkeen sähköpostiosoitteesi poistetaan listaltamme.
| Valmistaja | Riverdi |
| Näytön tyyppi | TFT |
| Näytön laji | graafinen |
| Näytön laji | matriisi IPS |
| Näytön vinoviiva | 5" |
| Näytön erottelukyky | 800x480 |
| Näyttöjen ominaisuudet | heijastuksen estävä lasi |
| Valaistus | LED |
| Kontrasti | 1000:1 |
| Värien lukumäärä | 16,7M |
| Ikkunan koot (korkeus x leveys) | 108x64,8mm |
| Koot | 120,7x75,8x2,95mm |
| Toimintalämpötila | -20...70°C |
| Väri | RGB |
| Liitäntä | LVDS |
| Kirkkaus | 1kcd/m2 |
| Ohjain laji | ST7262 |
| Virtalähteen jännite | 3...3,6V DC |
| Pakkaus | pahvi- |
| Pakkaus | yksittäin |
| Kosketuspaneeli | ei ole |
| Tuotantosarja | High Brightness IPS |
| Liittimen laji | LVDS |
Tuotteen liitteet:
Myymälä
Saatavuus
Osoite
Yhteystiedot ja aukioloajat
Oletko ostanut tämän tuotteen?
Ilmainen toimitus yli 150,00 € tilauksille
Nouto valitsemastasi postista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto Postin pakettiautomaatista
7,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Normaalit hinnat
Postin kotiinkuljetus
18,50 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Next Business Day
14,90 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista
Nouto myymälästä
0,00 €
Pientoimituslisä 3,90 € alle 15,00 € tilauksista